Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

Na swojej twarzy zauważyłeś linijne zagłębienia przebiegające od skrzydełek nosa do kącików ust, które tworzą bruzdę, dodając Ci kilku lat i sprawiając, że Twoja twarz cały czas wygląda na smutną i przygnębioną? Jeśli tak, zabieg wypełniania bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym jest właśnie dla Ciebie!

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy wytwarzany jest przez fibroblasty, które stanowią główny budulec komórek skóry. Stymuluje on produkcję włókien kolagenowych oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Oprócz tego wykazuje silne właściwości higroskopijne, co oznacza, że potrafi wiązać bardzo duże ilości wody, dzięki czemu odpowiada również za prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze spada i wówczas uwidaczniają się na niej pierwsze oznaki starzenia. Dlatego oferujemy zabieg polegający na wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych naturalnym kwasem hialuronowym, dzięki któremu można zatrzymać proces starzenia się skóry i przywrócić jej młodzieńczy blask.

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych – jak przebiega zabieg?

W celu zwiększenia komfortu Pacjenta przed przystąpieniem do zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe. Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry kwasu hialuronowego w postaci żelu przy pomocy bardzo cienkiej igły lub elastycznej kaniuli. Następnie lekarz wykonuje masaż po to, by preparat równomiernie rozmieścić pod skórą i odpowiednio wymodelować okolicę poddaną zabiegowi. Zniwelować możliwe obrzęki i zasinienie pomaga natomiast nałożenie specjalnej maści już po wprowadzeniu kwasu hialuronowego.

Efekty zabiegu wypełnienia bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Pierwsze efekty zabiegu w postaci spłycenia bruzd nosowo-wargowych widoczne są od razu po jego przeprowadzeniu. Jednak należy pamiętać, że kwas hialuronowy stopniowo zwiększa swą objętość, dlatego ostateczne rezultaty w postaci wygładzenia, ujędrnienia i zagęszczenia skóry widoczne są po upływie 2-3 tygodni od zabiegu. Zwykle jedna wizyta wystarczy, by uzyskać zadowalające efekty, które w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjenta, utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych