Wypełnianie zmarszczek

Twoja skóra utraciła swą młodzieńczą jędrność i elastyczność? Nie martw się! Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabieg przez nią oferowany, jakim jest wypełnianie zmarszczek preparatem zawierającym kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy – dlaczego jest tak ważny dla naszej skóry?

Kwas hialuronowy to substancja, która skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry i odbudowuje jej utraconą sprężystość i elastyczność. Występuje ona w ludzkim organizmie, ale wraz z wiekiem jej poziom spada. By zatrzymać proces starzenia się skóry, warto zdecydować się na zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Wstrzyknięcie do skóry właściwej preparatu z kwasem doskonale uzupełnia jego niedobór, przywracając skórze należyty poziom nawilżenia, wypełniając zmarszczki oraz poprawiając owal twarzy.

Wskazania do zabiegu wypełniania zmarszczek:

  • bruzdy poprzeczne czoła
  • lwia bruzda, czyli zmarszczki pomiędzy brwiami
  • dolina łez, tj. zagłębienie biegnące od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka
  • kurze łapki, czyli zmarszczki wokół oczu
  • zmarszczki palacza, czyli zmarszczki nad górną wargą
  • bruzdy nosowo-wargowe
  • modelowanie owalu twarzy
  • ujędrnianie szyi

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – przebieg zabiegu

Zabieg polega na wprowadzeniu do skóry preparatu z kwasem hialuronowego w postaci plastycznego żelu, który doskonale wypełnia zmarszczki. Wstrzyknięty środskórnie kwas zwiększa w danej okolicy objętość, a iniekcja preparatu odbywa się przy pomocy bardzo cienkich igieł. Pozwala to zmniejszyć doznania bólowe, choć trzeba podkreślić, że przed zabiegiem, w celu zwiększenia komfortu Pacjenta, stosuje się znieczulenie miejscowe.

Efekty zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w linię zmarszczki eliminuje wgłębienie, napręża skórę oraz sprawia, iż włókna kolagenowe stają się bardziej elastyczne. Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowe oraz długotrwałe efekty, które w zależności od wieku Pacjenta i prowadzonego przez niego trybu życia, utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Po jego wykonaniu, przynajmniej przez dwa dni, polecamy unikać alkoholu, intensywnych ćwiczeń czy wizyt w solarium.

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych