Sonoforeza

Z wiekiem nasza cera zaczyna się starzeć i wymaga coraz bardziej zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych, aby mogła zachować piękny i promienny wygląd. Na szczęście dzisiejsza kosmetologia pozwala niemalże zatrzymać czas! Poza tym świetnie radzi sobie z różnymi problemami skórnymi, które odbierają pewność siebie. Jedną z nowoczesnych i skutecznych form terapii jest sonoforeza, czyli masaż ultradźwiękowy – całkowicie bezpieczny, bezinwazyjny i niepowodujący podrażnień czy zaczerwienień twarzy. Dzięki niemu poprawia się ukrwienie, a rozmaite substancje nawilżające oraz regenerujące mają szansę dostać się w głębsze warstwy skóry.

Jak przebiega zabieg?

Na początek należy dokładnie oczyścić cerę – usunąć makijaż, nadmiar sebum i ewentualne zanieczyszczenia, które zgromadziły się w ciągu dnia. Następnie kosmetolog nakłada na twarz odpowiednio dobrane preparaty witaminowe i rozpoczyna masaż specjalną głowicą z ultradźwiękami. Całość trwa od około 15 do 30 minut. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, zaleca się przeprowadzenie serii kilku zabiegów z częstotliwością dwóch razy w tygodniu. Po sonoforezie nie ma konieczności przechodzenia rekonwalescencji i od razu można wrócić do codziennych aktywności, co bardzo cenią sobie pacjenci. Warto wspomnieć, że tego typu terapia umożliwia nie tylko dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry, ale również zastosowanie substancji leczniczych, które doskonale łagodzą objawy trądziku lub skutecznie uszczelniają naczynia krwionośne.

Salon kosmetyczny Wrocław – sonoforeza

Zastanawiasz się, w jaki sposób przywrócić swojej cerze elastyczność i promienny wygląd? Chcesz raz na zawsze uporać się z wypryskami, przebarwieniami, łojotokiem czy rozszerzonymi porami? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie – w naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu oferujemy popularny zabieg sonoforezy, który pozwoli Ci pozbyć się kłopotliwych defektów i właściwie zatroszczyć się o kondycję skóry twarzy. Jakie uzyskasz efekty? Oto kilka najważniejszych:

  • likwidacja cieni pod oczami,
  • pobudzenie metabolizmu tkankowego,
  • rozjaśnienie, dogłębne nawilżenie i wygładzenie,
  • spłycenie zmarszczek i blizn po trądziku,
  • usunięcie przebarwień i plam,
  • spowolnienie procesu starzenia się naskórka.

Profesjonalne zabiegi Wrocław – zaufaj naszemu doświadczeniu

Przeszkolona kadra, najwyższej jakości sprzęt i przyjazna atmosfera to klucz do sukcesu, dlatego troszczymy się o wszystkie te aspekty, aby w pełni spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z sonoforezy – masażu ultradźwiękowego o wspaniałych właściwościach – w przypadku pytań służymy pomocą.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych