Powiększanie Ust - Wrocław

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Nic w tym dziwnego – za jego pomocą nadamy naszym wargom niezwykle atrakcyjny i zmysłowy wygląd. Pełne i zadbane usta nie muszą pozostać w sferze niespełnionych marzeń. Odwiedź nasz salon we Wrocławiu i pożegnaj się z wąskimi i asymetrycznymi ustami, które wprawiają Cię w kompleksy.

powiększanie ust

Powiększanie ust we Wrocławiu – jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do powiększania ust we Wrocławiu kwasem hialuronowym przeprowadza się dokładny wywiad z pacjentem. Należy udzielić odpowiedzi na pytania o przebytych chorobach, obecności alergii czy przyjmowanych lekach. To również czas, aby przedstawić swoje oczekiwania i preferencje względem wyglądu powiększonych ust we Wrocławiu. Następnie rozpoczyna się proces wprowadzania pod skórę właściwą warg odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego w postaci bezbarwnego żelu. Do tej czynności specjalista używa cienkiej igły lub kaniuli. Podawanie preparatu odbywa się w znieczuleniu miejscowym, aby złagodzić dolegliwości bólowe i zwiększyć komfort. Całość zabiegu powiększania ust trwa zazwyczaj około 30 minut.

Powiększanie ust Wrocław – jak przygotować się do zabiegu?

Na trzy dni przed planowanym powiększaniem ust we Wrocławiu nie można przyjmować aspiryny, a także leków przeciwzapalnych. Ponadto w dniu zabiegu powiększania ust należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego i zrezygnować z wizyty na solarium oraz z wygrzewania się w saunie. Bezpośrednio przed przystąpieniem do procesu powiększania ust we Wrocławiu trzeba też zmyć makijaż z warg.

Powiększanie ust Wrocław – wskazania

Z zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym w naszym salonie we Wrocławiu mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni – bez względu na wiek. Metoda będzie idealna dla wszystkich osób chcących poprawić wygląd swoich warg. Poniżej prezentujemy kilka najczęstszych wskazań do przeprowadzenia powiększania ust we Wrocławiu:

 • drobne zmarszczki wokół warg,
 • asymetryczne usta,
 • opadające kąciki,
 • brak tzw. łuku kupidyna,
 • chęć poprawy czerwieni wargowej,
 • wyrównanie dysproporcji między górną i dolną wargą,
 • potrzeba zniwelowania wiotczenia ust.

Powiększenie ust we Wrocławiu – jakie istnieją przeciwwskazania?

Piękne usta dodają pewności siebie i sprawiają, że lepiej się czujemy. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu powiększania ust we Wrocławiu. Oto one:

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • choroby układu immunologicznego,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • dni, w których występuje menstruacja,
 • opryszczka lub inne podobne zmiany skórne o charakterze zapalnym,
 • przyjmowanie antybiotyków,
 • noszenie aparatu ortodontycznego,
 • nowotwory,
 • skłonność do tworzenia się blizn przerostowych i bliznowców,
 • ogólny zły stan zdrowia, np. przeziębienie, grypa, infekcje zapalne.

Powiększanie ust Wrocław – efekty

Bezinwazyjne poprawianie urody ma wiele zalet. Przede wszystkim pomaga wyleczyć się z kompleksów i wzmocnić poczucie własnej wartości. Decydując się na powiększenie ust w naszym salonie weWrocławiu, możesz liczyć na następujące efekty:

 • uniesienie kącików,
 • wyrównanie występujących asymetrii,
 • odpowiednie powiększenie ust we Wrocławiu, które będzie współgrało z Twoją urodą,
 • stworzenie lub przywrócenie właściwej proporcji między wargami,
 • wywinięcie ust,
 • otworzenie granicy pomiędzy czerwienią wargową a naskórkiem.
Pierwsze rezultaty powiększania ust we Wrocławiu kwasem hialuronowym pojawią się tuż po zabiegu – usta będą pełniejsze i bardziej jędrne, jednak na ostateczne efekty trzeba poczekać około 2 tygodni. Bezpośrednio po kuracji mogą wystąpić zaczerwienienia lub obrzęk. Idealnymi wargami będziemy cieszyć się od 6 do 12 miesięcy po wykonaniu zabiegu powiększania ust.Powiększanie ust Wrocław  

Powiększanie ust Wrocław – jak pielęgnować skórę po zabiegu i czego unikać?

Aby efekty powiększania ust we Wrocławiu utrzymały się jak najdłużej, warto odpowiednio zadbać o usta po wykonanym zabiegu. Bezpośrednio po wizycie należy schładzać okolice warg, a także zatroszczyć się o odpowiednią higienę nakłuwanych miejsc i starać się ich nie dotykać bez konieczności. Kiedy opuchlizna zejdzie, wskazane jest wykonywanie delikatnego masażu ust czystymi dłońmi, co zapobiega zbijaniu się kwasu hialuronowego w grudki. W pierwszym tygodniu po powiększaniu ust weWrocławiu nie powinno się używać szminek, błyszczyków oraz kremów, co mogłoby spowodować nadmierny ucisk. W następnych tygodniach po zabiegu powiększania ust warto unikać słońca, a także nadmiernego zimna lub gorąca.

Powiększanie ust Wrocław – czy mogą wystąpić powikłania?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest stosunkowo bezpieczną i bezinwazyjną procedurą medyczną. Jednak mogą wystąpić niegroźne powikłania. Mowa tu o: swędzeniu, przebarwieniach na skórze, nadmiernej pigmentacji, krwiakach czy zaburzeniach odczuwania. W niektórych przypadkach po zabiegu powiększania ust u pacjenta pojawiają się objawy przypominające grypę: ból mięśni, nudności i ogólne złe samopoczucie. Skutki uboczne powinny ustąpić w ciągu tygodnia od zabiegu.

Powiększanie ust we Wrocławiu – najważniejsze zalety

Zbyt małe lub wąskie usta to defekt, z którym boryka się duża liczba kobiet, ale także mężczyzn. Z tego powodu powiększanie ust kwasem hialuronowym zyskało tak dużą popularność. Sam zabieg ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala uzyskać widoczne efekty praktycznie natychmiast. Powiększanie ust poprawia jędrność warg i doskonale je nawilża. Warto również wspomnieć, że kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie – idealnie sprawdza się przy modelowaniu ust i jest całkowicie bezpieczna, co oznacza, że nie wywołuje reakcji alergicznych. Powiększanie ust weWrocławiu nie wiąże się z uciążliwym dyskomfortem. Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjent nie odczuwa bólu i może się odprężyć. Sam zabieg powiększania ust we Wrocławiu trwa tylko około 30 minut, a efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji. Po wykonaniu powiększania ust pacjent nie potrzebuje okresu rekonwalescencji – od razu wrócimy do codziennej aktywności. Kolejna wizyta odbywa się zazwyczaj po upływie 10-12 miesięcy.

zabieg powiększania ust

Powiększanie ust Wrocław – gdzie najlepiej wykonać zabieg?

Choć powiększanie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczne, trzeba pamiętać o wybraniu profesjonalnego gabinetu. Tylko wówczas mamy pewność, że oddajemy się w ręce wykwalifikowanych specjalistów, a zabieg zostanie przeprowadzony w odpowiednich, sterylnych warunkach. Na rynku znajdziemy mnóstwo salonów, które kuszą atrakcyjnymi promocjami, szeroką ofertą usług i obiecują znakomite efekty poprawienia urody. Niestety wiele z nich nie spełnia nawet podstawowych standardów, co nie zapewni nam odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W idealnym gabinecie musi też panować przyjazna, miła atmosfera – to przecież miejsce, w którym pacjent może się zrelaksować i odprężyć, zapominając o codziennych troskach. Na zabieg powiększania ust weWrocławiu, i nie tylko, warto zatem wybrać zaufany i profesjonalny salon.

Powiększanie ust we Wrocławiu – dlaczego właśnie my?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu nie jest łatwym zadaniem. Z tego względu każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientkom i klientom najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach.

Wrocław powiększanie ust

Stawiamy przede wszystkim na nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt. Dzięki niemu wszystkie zabiegi przebiegają sprawnie i gwarantują znakomite rezultaty spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Powiększanie ust we Wrocławiu, w naszym gabinecie, z pewnością będzie dla Ciebie nowym i ciekawym doświadczeniem, które znacząco poprawi wygląd Twoich warg i doda pewności siebie. Oczywiście innowacyjne urządzenia to nie wszystko. Równie ważny jest dla nas wykwalifikowany personel. Nasz zespół tworzą prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Mają oni nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale też z pasją podchodzą do swojego zawodu i śledzą kosmetyczne trendy, stale podnosząc swoje umiejętności. Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego przed powiększaniem ust i innymi zabiegami poświęcamy czas na wnikliwą rozmowę z pacjentem, aby wsłuchać się w jego potrzeby i oczekiwania.

Jeśli szukasz odpowiedniego gabinetu do przeprowadzenia powiększenia ust we Wrocławiu przy pomocy kwasu hialuronowego, nie czekaj i zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy!

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych