Powiększanie Ust

Twoje usta są zbyt wąskie lub asymetryczne? Chcesz je powiększyć i nadać im piękny, zmysłowy wygląd? Proponujemy Ci całkowicie bezpieczny i skuteczny zabieg, jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy – jak działa?

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Wstrzyknięcie w okolicę ust wypełniacza z kwasem hialuronowym doskonale wypełnia i nawilża wargi, nadając im zmysłowy i piękny wygląd. Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczny i daje doskonałe oraz natychmiastowe efekty. Substancja ta odpowiada za jędrność, napięcie oraz elastyczność skóry. Niestety z wiekiem, jego ilość w organizmie zmniejsza się, dlatego zabiegi z jego zastosowaniem, przywracające skórze młodzieńczy wygląd są tak popularne. Już po jednej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej usta staną się doskonale nawilżone, jędrne i sprężyste.

Jak przebiega zabieg powiększania ust?

Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym w wywiadem z Pacjentem. Po jego przeprowadzeniu można przystąpić do działania. Aby zmniejszyć doznania bólowe, przed podaniem preparatu z kwasem hialuronowym stosuje znieczulenie miejscowe. Lekarz zaznacza też miejsca, w których zostanie on podany, ustala również odpowiednią ilość kwasu. Sam zabieg polega na precyzyjnym wprowadzeniu w skórę właściwą ust kwasu hialuronowego w postaci plastycznego i krystalicznego żelu, przy pomocy cienkiej igły lub miękkiej kaniuli. Po zaaplikowaniu preparatu lekarz wykonuje masaż po to, by równomiernie rozprowadzić preparat i nadać ustom pożądany kształt. Sam zabieg trwa około 30 minut.

Efekty zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Pierwsze efekty zabiegu w postaci wyraźnej poprawy wyglądu warg widoczne są natychmiast po jego przeprowadzeniu. Jednak ostateczny rezultat powiększenia ust kwasem hialuronowym można zaobserwować po upływie około 2 tygodni, a efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić: obrzęk oraz zaczerwienienie. Dolegliwości te powinny jednak ustąpić w przeciągu tygodnia.

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych