Makijaż permanentny w naszym Wrocławskim salonie!

Makijaż permanentny świetnie podkreśla naturalne piękno, maskuje niedoskonałości skóry oraz poprawia samopoczucie. To doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety żyjącej w pośpiechu, nie mającej czasu na codzienny poranny make-up. Co równie istotne, makijaż permanentny nie rozmyje się pod wpływem deszczu, na basenie czy przy bardzo wysokiej temperaturze! To idealna alternatywa dla mam, kobiet zajętych pracą oraz pań, które po prostu nie mają ochoty poświęcać porannych chwil na upiększanie twarzy. Zastanawiasz się, czy makijaż permanentny to metoda odpowiednia również dla Ciebie? Sprawdź nasze odpowiedzi na najczęstsze zapytania klientek.

Czy makijaż permanentny to metoda odpowiednia dla każdego?

Każda z nas ma inne preferencje, jeśli chodzi o makijaż. Wiele kobiet rezygnuje całkowicie z malowania się na co dzień, pewna grupa pań wykonuje delikatny makijaż, a jeszcze inne decydują się na intensywny make-up. W naszym salonie jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdej klientki, proponując możliwe rozwiązania. Wykonujemy zarówno bardzo delikatny i prawie niewidoczny zarys brwi (nadający im kształtu, uzupełniający ubytki oraz dodający charakteru), jak i trwały cień, który będzie przypominał hennę. Nasza usługa przypadnie też do gustu paniom lubiącym mocno zarysowany kształt brwi. Ważne, aby przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzić rzetelny wywiad i dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb klientki.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego? Czy może być bolesny?

Zabieg wykonywany w naszym salonie Makijaz-Permanentny-Wroclaw nie jest bolesny. Pracujemy na najwyższej jakości znieczuleniach przeznaczonych typowo do wykonywania makijażu permanentnego. Podczas zabiegu klientki mogą doświadczyć jedynie delikatnego uczucia mrowienia oraz drapania skóry. Naszą pracę wykonujemy, wykorzystując mikro-igły – z ich pomocą wprowadzamy w głąb skóry pigment. Po zakończeniu zabiegu skóra jest jedynie delikatnie zaczerwieniona i odrobinę spuchnięta.

Jak pielęgnować skórę po zabiegu makijażu permanentnego?

Do dwóch tygodni po zabiegu skóra zaczyna się łuszczyć, a na naskórku pojawiają się drobne strupki, które z czasem zaczynają odpadać. W tym czasie może być odczuwalny pewien dyskomfort w postaci swędzenia skóry, jej naciągnięcia. Aby zapobiec wysuszeniu skóry, polecamy delikatnie nawilżać ją wazeliną. Nie należy z tym jednak przesadzać, aby strupki nie namokły i nie odpadły szybciej! Chodzi o to, żeby jak najdłużej utrzymywały się na skórze. W ten sposób unikniemy ryzyka, iż razem ze strupkiem odpadnie pigment wtłoczony w głąb naskórka. Bezpośrednio po zabiegu radzimy unikać sauny oraz długotrwałego przebywania na intensywnym słońcu.

W jakim salonie najlepiej wykonać makijaż permanentny?

We Wrocławiu istnieje wiele salonów oferujących zabieg makijażu permanentnego. Usługę wykonują również kosmetyczki w domach, proponując niższe ceny za jej przeprowadzenie. Warto jednak pamiętać, że podczas zabiegu makijażu permanentnego naruszamy ciągłość skóry i pracujemy z użyciem igieł. Istotna jest zatem pewność odnośnie poprawności jego wykonania – igły używane do zabiegu makijażu permanentnego powinny być jednorazowego użytku, a sprzęt, którym kosmetyczka wykonuje zabieg, sterylny. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, czy linergistka używa jednorazowych rękawiczek. Wszystko to pomaga uniknąć niepotrzebnych komplikacji oraz ewentualnych zakażeń. Czasem lepiej zapłacić trochę więcej i zdecydować się na zabieg w salonie, niż po kosztach skorzystać z usługi obarczonej ryzykiem!

Makijaż Permanentny w centrum wrocławskiego rynku – zapraszamy do kontaktu

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych