Leczenie rumienia

Choć subtelne rumieńce dodają uroku i młodzieńczości naszej twarzy, czasem przeradzają się też w poważny problem. Zaczerwienienia w okolicy nosa, policzków, dekoltu lub czoła to defekt dotykający sporą część z nas. Na powstawanie rumienia mają wpływ czynniki, takie jak: stres, spożywanie alkoholu, pikantne potrawy czy nagłe zmiany temperatur – objawy mogą pojawiać się tylko w określonych sytuacjach, lecz istnieje duże ryzyko ich utrwalenia – tego z pewnością chcemy uniknąć. Rumień występuje też najczęściej w przypadku cery naczynkowej – bardzo delikatnej, ze skłonnością do podrażnień. Czy istnieje więc skuteczny sposób na pozbycie się nieestetycznych zaczerwienień wprawiających nas w zakłopotanie? Zdecydowanie tak! Należy jednak działać szybko!

Rumień? Mamy na niego sposób!

Nasz salon kosmetyczny z Wrocławia specjalizuje się w skutecznej metodzie leczenia różnego rodzaju zaczerwienień, które może być również doskonałą profilaktyką dla skór wrażliwych i płytko unaczynionych z tendencją do rozszerzonych naczynek. Do terapii wykorzystujemy nowoczesny, wysokiej klasy laser z głęboko penetrującym impulsem światła, dzięki czemu nawet naczynia o dużej średnicy zostaną z sukcesem usunięte. Profesjonalnie i odpowiednio przeprowadzone leczenie daje znakomite efekty. Należą do nich:

  • uspokojenie i ujednolicenie skóry,
  • redukcja zaczerwienienia (zarówno stałego, jak i tego pojawiającego się nagle),
  • ogólna poprawa wyglądu twarzy, szyi oraz dekoltu,
  • zamknięcie naczyń krwionośnych,
  • usunięcie czerwonych lub bordowych plam.

Pielęgnacja cery z rumieniem

Jak odpowiednio dbać o cerę wrażliwą? To częste pytanie naszych klientów. Oprócz zastosowania terapii laserowej ważna jest codzienna pielęgnacja. Pomocne okażą się dobrze dobrane, delikatne kosmetyki, które nie wywołują stanów zapalnych, co może zaostrzyć zaczerwienienie. Warto postawić na łagodne preparaty oczyszczające i lekkie kremy nawilżające. Osoby ze skłonnością do występowania rumienia powinny unikać korzystania z sauny, gorących kąpieli, przebywania na mrozie oraz opalania.

Zabiegi Wrocław – pozbądź się kompleksów

Leczenie zaczerwienień wykonywane w naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu przebiega sprawnie i jest komfortowe dla pacjenta – cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Innowacyjny i wysoce zaawansowany technologicznie laser gwarantuje niemal bezbolesną oraz całkowicie bezpieczną terapię. Problematyczny rumień przestaje nam doskwierać i znów możemy cieszyć się zdrową cerą. Serdecznie zapraszamy!

Leczenie rumienia – oferta dla Klientów z Wrocławia

Choć zaczerwienienia występujące w okolicy policzków, nosa, czoła czy dekoltu są czymś naturalnym na przykład po spożyciu alkoholu bądź na skutek nagłej zmiany temperatury, ich stałe występowanie nie powinno być bagatelizowane. W przypadku skóry naczynkowej – szczególnie narażonej na pojawianie się zaczerwienień – warto zdecydować się na rozwiązanie, które w dalszej perspektywie pomoże pozbyć się problemu. Klientom z Wrocławia oraz okolic oferujemy profesjonalny zabieg leczenia rumienia z wykorzystaniem nowoczesnego lasera. Zapraszamy na konsultacje!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych