Korekta nosa

Marzysz o nowym kształcie nosa, jednak boisz się zabiegu operacyjnego i ewentualnych powikłań z nim związanych? Mamy dla Ciebie świetną, i co ważne, równie skuteczną alternatywę, jaką jest korekta nosa bez skalpela, za to z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, będąca budulcem komórek skóry właściwej. Wraz z wiekiem jego poziom maleje, a uzupełnić braki pozwalają zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jako wypełniacza. Jednym z nich jest chociażby modelowanie i korekta nosa, a preparat z kwasem hialuronowym używany w tym celu ma postać krystalicznego, niezwykle plastycznego i elastycznego żelu.

Modelowanie nosa – wskazania do zabiegu

  • mały nos,
  • duży czubek nosa,
  • garb na nosie,
  • brak wykształconego mostka między trzonem a czubkiem nosa,
  • skrzywienie nosa po złamaniu.

Jak przebiega zabieg korekty nosa kwasem hialuronowym?

Modelowanie nosa polega na śródskórnym wprowadzeniu preparatu z kwasem hialuronowym przy pomocy bardzo cienkiej igły, a następnie na ukształtowaniu przez lekarza nosa celem nadania mu pożądanego wyglądu. By zwiększyć komfort zabiegu i zminimalizować odczuwanie bólu, tuż przed przystąpieniem do omawianej metody zabiegowej stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg modelowania nosa trwa około 30 minut.

Efekty modelowania nosa kwasem hialuronowym

Efekty korekty nosa bez skalpela są natychmiastowe i długotrwałe. Utrzymują się w zależności od indywidualnych uwarunkowań Pacjenta, takich jak wiek, palenie papierosów czy kondycja skóry, od 12 do 20 miesięcy. Rezultaty widoczne są od razu po przeprowadzanej metodzie zabiegowej, jednak trzeba podkreślić, że wstrzyknięty kwas hialuronowy formuje się jeszcze przez 2-3 tygodnie od zabiegu.

Ostateczne efekty w dużej mierze uzależnione są od umiejętności i doświadczenia lekarza przeprowadzającego zabieg, który potrafi przeanalizować rysy twarzy, a następnie tak ukształtować nos, by należycie dopasować go do wyglądu twarzy.

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych