Fotoodmładzanie

A gdyby tak zatrzymać czas i przywrócić skórze młody, promienny wygląd? Czy to w ogóle możliwe? Jak powszechnie wiadomo, z wiekiem nasza cera traci elastyczność oraz jędrność – zaczynają pojawiać się też coraz głębsze zmarszczki. Na szczęście istnieje doskonały sposób, aby cieszyć się zadbaną i pięknie wyglądającą skórą twarzy niezależnie od wieku. W naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu oferujemy innowacyjne zabiegi na twarz, do których należy nowoczesna metoda fotoodmładzania. Polega ona na intensywnej regeneracji naskórka z wykorzystaniem światła, którego emitowanie jest w stanie wyraźnie zredukować zmarszczki, zlikwidować rozszerzone pory, rumień, pęknięte naczynka czy przebarwienia.

Co wyróżnia fotoodmładzanie?

Istnieje wiele popularnych sposobów na przywrócenie skórze dawnego blasku i pozbycie się niedoskonałości, np. dzięki peelingom chemicznym lub dermabrazji lekarskiej. Warto jednak pamiętać, że są to metody dość inwazyjne i wymagają późniejszego gojenia się naskórka. W przypadku fotoodmładzania już następnego dnia można powrócić do normalnej codziennej rutyny, a sam zabieg nie trwa długo – od kilkunastu minut do godziny.

Fotoodmładzanie Wrocław – jak przebiega cały proces?

W pierwszej kolejności skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Drugim krokiem będzie naświetlanie twarzy intensywnym pulsującym światłem, dzięki któremu uruchamia się naturalna produkcja kolagenu, a przebarwienia znikają. Chwilę po wykonaniu fotoodmładzania widoczny jest obrzęk, a także zaczerwienienia – to normalna reakcja. Po kilku dniach skóra zaczyna się delikatnie złuszczać. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie (od 3 do 5 razy) w miesięcznych odstępach.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Fotoodmładzanie wykonywane w naszym salonie we Wrocławiu polecamy każdemu – szczególnie w przypadku chęci odzyskania młodej i promiennej skóry. Przed przystąpieniem do wykonania kuracji nie można być jednak mocno opalonym. Ta metoda odmładzania nie jest wskazana dla osób borykających się z cukrzycą i nadciśnieniem, a także dla kobiet w ciąży.

Wybierz nasz salon kosmetyczny z Wrocławia i ciesz się pięknem!

Twarz to nasza wizytówka, lecz właśnie na niej najszybciej widać zmęczenie, stres czy brak odpowiedniej ilości snu – są to czynniki, które przyśpieszają proces starzenia, a co za tym idzie: pojawienie się zmarszczek. Dzięki nowoczesnemu zabiegowi na twarz o nazwie fotoodmładzanie możemy przywrócić skórze elastyczność i zdrowy, młody wygląd. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zarezerwujemy dogodny termin wizyty.

ODBIERZ ZNIŻKĘ
-50zł do zabiegu
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych