Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie laserowe twarzy we Wrocławiu

A gdyby tak zatrzymać czas i przywrócić skórze młody, promienny wygląd? Czy to w ogóle możliwe? Jak powszechnie wiadomo, z wiekiem nasza cera traci elastyczność oraz jędrność – zaczynają pojawiać się też coraz głębsze zmarszczki. Na szczęście istnieje doskonały sposób, aby cieszyć się zadbaną i pięknie wyglądającą skórą twarzy niezależnie od wieku. W naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu oferujemy innowacyjne zabiegi na twarz, do których należy nowoczesna metoda laserowego fotoodmładzania. Polega ona na intensywnej regeneracji naskórka z wykorzystaniem światła, którego emitowanie jest w stanie wyraźnie zredukować zmarszczki, zlikwidować rozszerzone pory, rumień, pęknięte naczynka czy inne przebarwienia na twarzy.

Fotoodmładzanie – innowacyjna oferta w salonie we Wrocławiu

Istnieje wiele popularnych sposobów na przywrócenie skórze dawnego blasku i pozbycie się niedoskonałości, na przykład dzięki peelingom chemicznym lub dermabrazji lekarskiej. Warto jednak pamiętać, że są to metody dość inwazyjne i wymagają późniejszego gojenia się naskórka. W przypadku fotoodmładzania już następnego dnia można powrócić do normalnej codziennej rutyny, a sam zabieg nie trwa długo – od kilkunastu minut do godziny. Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów, które przeprowadzamy w naszym salonie we Wrocławiu!

Jak przebiega cały proces?

Przed zabiegiem, w pierwszej kolejności, skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Drugim krokiem jest naświetlanie twarzy intensywnym pulsującym światłem, dzięki któremu uruchamia się naturalna produkcja kolagenu, a przebarwienia znikają. Chwilę po wykonaniu fotoodmładzania widoczny jest obrzęk, a także zaczerwienienia – to normalna reakcja. Po kilku dniach skóra zaczyna się delikatnie złuszczać. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, kurację należy powtórzyć kilkukrotnie (od 3 do 5 razy) w miesięcznych odstępach. Wszystkie zabiegi odmładzania twarzy w naszym salonie wykonujemy wysokiej jakości profesjonalnym sprzętem.

Fotoodmładzanie w naszym salonie we Wrocławiu – jakie są przeciwwskazania?

Fotoodmładzanie wykonywane w naszym salonie we Wrocławiu polecamy każdemu – szczególnie w przypadku chęci odzyskania młodego i promiennego wyglądu. Przed przystąpieniem do wykonania kuracji nie można być jednak mocno opalonym (również dotyczy to samoopalacza). Ta metoda odmładzania nie jest wskazana dla osób borykających się z cukrzycą, alergią na słońce i nadciśnieniem, a także dla kobiet w ciąży. Pacjenci z rozrusznikiem serca powinni skonsultować się z lekarzem prowadzącym przed przystąpieniem do zabiegu. Konieczne jest odstawienie leków fotouczulających minimum dwa tygodnie przed sesją fotoodmładzania. Niewskazane jest picie ziół zawierających miłorząb, jeżówkę czy dziurawiec.

Wybierz zabiegi odmładzania twarzy we Wrocławiu i ciesz się pięknem!

Twarz to nasza wizytówka, lecz właśnie na niej najszybciej widać zmęczenie, stres czy brak odpowiedniej ilości snu – są to czynniki, które znacznie przyspieszają proces starzenia, a co za tym idzie – pojawienie się zmarszczek. Dzięki nowoczesnemu zabiegowiodmładzaniatwarzy jakim jest fotoodmładzanie możemy przywrócić skórze elastyczność i zdrowy, młody wygląd bez użycia igły czy skalpela. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w samym centrum Wrocławia! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zarezerwujemy dogodny termin wizyty.

Please add your shortcode in the module settings.
[ccf_form id="137"]
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych